Warto zobaczyć

Drodzy przyjaciele,

Z wielka radością zapraszamy Was

do obejrzenia naszego najnowszego filmu dokumentalnego:

EGZORCYZMY ANNELIESE MICHEL”.

Emisja filmu – Wielki Czwartek 20 marca 2008 o godzinie 23:00 – Program 2 TVP (czas: 52 minuty)

1 lipca 1976 w centralnych Niemczech zmarła 24 letnia studentka pedagogiki Anneliese Michel. Lekarz podpisujący akt zgonu nie był w stanie stwierdzić naturalnej przyczyny śmierci. W czasie dochodzenia okazało się, że ostatnie 9 miesięcy życia dziewczyna była poddawana egzorcyzmom. Rodzice i dwaj księża egzorcyści zostali oskarżeni o nieumyślne spowodowanie śmierci i dwa lata później skazani na karę 6 miesięcy więzienia. Proces ten wywołał w Niemczech największą medialna burzę od czasu procesów Norymberskich.

Ustami bezpośrednich świadków, opowiadamy o tym,

co naprawdę wydarzyło się w życiu Anneliese Michel.

W filmie wykorzystaliśmy fragmenty oryginalnych nagrań audio dokonywanych podczas egzorcyzmów Anneliese Michel. Jest to wstrząsające świadectwo ukazujące podstawowe prawdy naszej wiary.

Film został zrealizowany we współpracy i przy wsparciu modlitewnym polskich księży egzorcystów, a więc tych kapłanów, którzy na co dzień stają twarzą w twarz z osobowym złem. Księża egzorcyści wzięli udział w specjalnym pokazie przedpremierowym zorganizowanym podczas ich zjazdu w Niepokalanowie. Film został przyjęty owacją na stojąco. “Egzorcyzmy Anneliese Michel” widziało już bardzo wiele osób. Zawsze wywoływał on żywe reakcje i ogromne duchowe poruszenie.

 

Z woli Bożej powstał materiał, który w niesamowity sposób dotyka serca człowieka.

Teraz najważniejszym jest, aby jak najwięcej ludzi dowiedziało się o terminie emisji.

Wielki Czwartek 20 marca 2008 o godzinie 23:00 – Program 2 TVP

Prosimy Was – przekażcie tę wiadomość jak największej liczbie osób.

Zwiastun filmu „Egzorcyzmy Anneliese Michel”:

http://www.youtube.com/watch?v=ixZJDQtQ-8g – wyższa jakość (4.2 MB)
http://www.youtube.com/watch?v=ps6QWj7QmO8 – niższa jakość (1.8 MB)

Ponieważ jest prawie pewne że po emisji bardzo wiele osób będzie chciało pokazać bliskim ten dokument, prosimy zachęcajcie do nagrywania filmu. Kto wie kiedy i komu może być potrzebny. Materiał trwa 52 minuty.

 

Leszek Dokowicz, Maciej Bodasiński

– – – – – – – – – – – – – – –

Film Leszka i Macieja widzieliśmy na pokazie przedpremierowym, jaki odbył się dla uczestników dni skupienia RCS w Częstochowie w listopadzie/grudniu 2007 r.

O Anneliese już czytaliśmy, książkę a film jest jej ważnym uzupełnieniem. Materiał był mimo to dla nas wstrząsem – tak wyraźnie można wyczuć, że to, co zniszczyło tę dziewczynę, to nie była choroba psychiczna, ale coś silniejszego, złego… Coś, a raczej… ktoś, pełen nienawiści do tego, co święte i do ludzi…
To wszystko mocno dało nam odczuć, że nie wolno lekceważyć sobie zła i szatana, bo jak to ktoś kiedyś powiedział „największym osiągnięciem szatana jest to, że ludzie przestali w niego wierzyć”. Tylko nasi Aniołowie i wielka Miłość Pana chronią nas przed tą straszną nienawiścią, która, gdyby nie stała Opieka Pana – zniszczyłaby nas już dawno…

Wszystkich Was zachęcamy do obejrzenia tego filmu. Naprawdę warto.
Z modlitwą,

Marysia i Mateusz

Reklamy